AKÜLÜ EKLEMLİ PLATFORM STANDART ÖZELLİKLER
Akülü eklemli platformlar, en hassas çalışılması gereken alanlarda, sessiz ve emisyonsuz bir kullanım olanağı sağlar. Makinenin yatay erişimde uzak bir mesafe alması gerektiği endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. Gün boyunca zorlu işlerin üstesinden gelirken hassas sürüş özellikli pnömatik lastikler, mükemmel manevra kabiliyeti ve sıfır arka salınımı ile size, gitmeniz gereken her yere hızla ve kolaylıkla ulaşma gücü verirler. Standart kapılardan geçer, binaların yakınında ya da engellerin etrafında çalışır ve koridorlarda ya da diğer dar alanlarda baş üstü çalışabilirler. Bu makineler, dar açılı dönmeden dönen platforma kadar çalışmanız gereken her yerde hassas manevra yapmanızı kolaylaştıracak özelliklerle tasarlanmıştır.

DİZEL EKLEMLİ PLATFORM STANDART ÖZELLİKLER
Dış alanda inşaat ve endüstriyel uygulamalar için ideal olan dizel motorlu eklemli platformlar yukarı, ileri ve üste olmak üzere farklı konumlama kombinasyonları sunar. Bu sayede kaldırmada çok yönlülük ve rakipsiz bir erişim mesafesi sağlarlar. Aynı zamanda yerden yükseklikleri oldukça uygun olan platformların, iki ya da dört tekerlekten çekişli sürüş seçenekleri ve düzgün olmayan arazilerde de rahatça hareket edebilmeniz için engebeli arazi özellikleri bulunur.

MODELLER
Kocaeli'de bulunan firmamızda ile akülü ve dizel eklemli platform ürünlerimizi satın alabilir veya kiralama yapabilirsiniz.
12 Metre Eklemli Platformlar
14 Metre Eklemli Platformlar
15 Metre Eklemli Platformlar
16 Metre Eklemli Platformlar
20 Metre Eklemli Platformlar
22 Metre Eklemli Platformlar

Sizi Arıyalım
Kocaeli Platform ve Forklift Satan Firmalar
Kocaeli Platform ve Forklift Kiralayan Firmalar