HAKKIMIZDA
Y.E.S. PLATFORM olarak, Kocaeli'nin Platform sektörünün öncü firması olarak faaliyet göstermekteyiz. Kocaeli'de makaslı platform, dikey platform, örümcek platform, eklemli platform, teleskopik platform ve forklift ürünlerinde, SATIŞ - KİRALAMA - YEDEK PARÇA ve BAKIM-TAMİR SERVİSİ olarak hizmet vermekteyiz.

Kocaeli'de kurumsal çözüm ortağınız oluyoruz.Etkili yönetimimiz, teknik donanımlı çalışanlarımız, teknolojik üstünlüklere sahip makine parkımız ve coşkulu çalışma stilimizle sektörümüze KALİTE getiriyoruz, TEKNOLOJİ sağlıyoruz.

İleri teknoloji ürünü, öncü markaların ürünleri ile branşımızda lider olduğumuz gibi sektörümüzün değişik atılımlarında ilklere imzamız vardır.

Satış sonrası verdiği teknik destek ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerimizin taleplerini karşılarken, sektörde genel olarak yaşanan tüm sıkıntıları minimize ederek çalışmalar yürütür. Haulotte, JLG, Genie, Dingli, Airo, ELS, Snorkel, Iteco, Hinowa, Cela, Dino Lift ve bir çok markanın makineleri dilediğiniz boyut ve ebatlarda satın alma konusunda yardımcı oluyoruz.

Bizlere ulaşın; sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler sunalım...

HİZMET BÖLGELERİ

Kocaeli ; İzmit , Kartepe , Kandıra , Körfez , Başiskele , Gölcük , Karamürsel , Derince bölgelerinde makaslı platform , teleskopik platform , forklift , dikey platform , eklemli platform , örümcek platform ürünleri satışı , servisi ve kiralama hizmetleri Y.E.S. Platform'da. kocaeli makaslı platform kiralama , kocaeli eklemli platform kiralama , kocaeli teleskopik platform kiralama , kocaeli dikey platform kiralama , kocaeli örümcek platform kiralama , kocaeli forklift kiralama , kocaeli platform tamiri , kocaeli platform yedek parça , kocaeli platform satan firmalar , kocaeli forklift tamiri , kocaeli forklift servisi , kocaeli forklift yedek parça , kocaeli forklit satan firmalar , kocaeli forklit kiralama ...